Milí přátelé,
 
v těchto dnech se naplno rozjíždí nábor do nového dómského pěveckého sboru. Po problematickém čase covidu a po zhruba roce provizorního stavu bych rád vytvořil stabilní těleso, které bude zkrášlovat dómskou liturgii a bude navazovat na bohatou a staletou hudební tradici této katedrály.
 
Vím, že je mezi vámi spousta těch, kteří by zpívali rádi, ale nemají odvahu se sami zeptat. Proto vás všechny, kteří byste se rádi zapojili do společného zpívání, co nejsrdečněji zvu.
 
Důležitou akcí, od které se růst nového sboru bude odvíjet, bude informativní setkání všech zájemců, které proběhne v neděli 29.1. od 17:00 v prostorách katedrály. Neváhejte a přijďte na toto přátelské setkání, kde se dozvíte veškeré důležité informace o provozu sboru, zkouškách, projektech atd. Pokud znáte kohokoli (samozřejmě i mimo naši farnost), kdo by měl o zpěv ve sboru zájem, předejte mu, prosím, informace o schůzce nebo mu předejte můj kontakt.
 
V následujících dnech vám budou distribuovány informační letáčky se všemi důležitými informacemi. I ty můžete pochopitelně předávat dále.
 
Moc vám děkuji za vaši spolupráci a už se moc těším, až se s mnohými z vás začnu setkávat nad krásnou hudbou.
 
Karel Martínek, regenschori
 
Více informací na: karelmartinek.cz/sbor a na našem webu v sekci hudba, kde najdete také plakátek ke stažení.