Ohlášky

POSTNÍ ŘÁD: Popeleční středa a Velký pátek jsou dny přísného postu: zdrženlivosti od masa i újmy v jídle (zdrženlivost od masa zavazuje od 14 let, újma v jídle od 18 do 60 let). Každý pátek (kromě liturgických slavností) je dnem pokání. Formou pokání je půst od masa nebo jiný kající skutek nebo modlitba. Celá postní doba je časem kající praxe církve. Před každým svatým přijímáním je eucharistický půst alespoň jednu hodinu před svatým přijímáním.

Pobožnost KŘÍŽOVÉ CESTY je v pátek od 17,30 hodin v katedrále a v neděli od 15,00 hodin rovněž v katedrále sv. Václava v Olomouci.

Arcibiskupský kněžský seminář hledá do pracovního poměru KUCHAŘE či KUCHAŘKU. Podrobnosti vlevo Nabídka práce

Ve čtvrtek 6. dubna od 13,00 do 18,00 hodin se uskuteční na Základní škola svaté Voršily v Olomouci ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY.

Centrum materiální pomoci má bezplatný šatník pro lidi bez domova, kde si klienti mohou jednou za 2 měsíce vyzvednout zdarma oblečení a obuv. V ŠATNÍKU JE AKUTNÍ NEDOSTATEK PÁNSKÝCH ZIMNÍCH BOT, ZVLÁŠTĚ VELKÝCH ČÍSEL. Vyhlašujeme proto SBÍRKU PÁNSKÝCH ZIMNÍCH BOT A BUND PRO LIDI BEZ DOMOVA. Výše uvedené věci prosím noste od pondělí do čtvrteku mezi 12-tou a 17-tou hodinou přímo na Wurmovu ulici č. 11 do Prodejny u Samaritána. Kontakt: mobilní telefon: +420 603 151 586, email: cmp@olomouc.charita.cz nebo webových stránkách: http://www.olomouc.charita.cz/prodejna-u-samaritana/

women who like to cheat infidelity in marriage open
abortion pill procedure video open abortion pill indiana